ساخت سایت

شما می‌توانید از میزان فروش محصولات فروشگاه اینترنتی خود گزارشی داشته باشید و بر اساس آن، برای فروش و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان برنامه‌ریزی دقیق تری داشته باشید.

کاملا ریسپانسیو منطبق بر صفحه نمایش های مختلف مانند لپ تاپ، تب لت و موبایل

برای این کار کافیست در پایین صفحه تنظیمات خواندن، تیک کنار گزینه «از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند.» را فعال کنید. آموزش ساخت سایت با وردپرس 

از طریق راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس، دیگر شما نیاز نخواهید داشت امور مربوط به فروش را به صورت حضوری انجام دهید.

از هر چه بگذریم ظاهر قضیه را نمی‌توان نادیده گرفت. همیشه ظاهر آن چیزی است که مشتری بیش از هر چیزی به آن توجه می‌کند. در طراحی فروشگاه اینترنتی باید فاکتورهای زیبایی و جذابیت را در نظر بگیریم؛ همچنین در انتخاب تصاویر محصول از همان ابتدای کار باید دقت لازم را داشته باشید.

مرحلهٔ پنجم: محصولات و توضیحات بیشتر محتوای خود را به فروشگاه اضافه کنید

طراحی سایت فروشگاهی با سیستم معتبر و حرفه‌ای وردپرس و ووکامرس: ما با کمک یک سیستم قدرتمند به نام وردپرس و افزونه حرفه‌ای فروشگاه‌ساز ووکامرس سایت فروشگاهی حرفه‌ای برایتان طراحی می‌کنیم.

بهتر است نام دامنه را طوری انتخاب کنید که مخاطب با شنیدنش به راحتی بتواند آن را تایپ کند و به خاطر بسپارد. درواقع نام دامنه‌تان نباید برای مخاطب ابهام برانگیز باشد. فرض کنید اسم برندتان «سروشا» باشد. اگر مخاطبان نام برند شما را به خاطر داشته باشند و بخواهند وارد سایت شما شوند، دقیقا نمی‌دانند نام دامنه را چطور باید تایپ کنند.

هاست اشتراکی هزینۀ کمتری روی دست صاحب سایت می‌گذارد و از طرفی دیگر، ساخت وب سایت توان طراحی سایت فروشگاهی کمتری هم ارائه می‌کند.

البته در نظر داشته باشید که هزینه‌های مربوط به هاست اختصاصی، بسیار بیشتر از نوع اشتراکی است.

اشکالی از تبلیغات که هوشمندند، می‌توانند آوردۀ بسیار خوبی هم داشته باشند.

فرقی نمی‌کند در چه صنفی فعالیت می‌کنید، در بیشتر موارد، ساخت سایت فروشگاهی، یک ضرورت است که بقای کسب‌وکارتان را تضمین می‌کند.

بخش مهمی که در طراحی فروشگاه اینترنتی باید در نظر بگیرید، مراحل پرداخت الکترونیکی و اتصال به درگاه است. این قسمت باید کاملا استاندارد و به دور از مشکل باشد؛ در اینجا غیر این سایت اینصورت شما با یک برچسب بزرگ بی‌اعتمادی از سمت مشتری مواجه خواهید شد که هیچوقت پاک نخواهد شد.

اتصال و انتشار در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تلگرام

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *